چهار سبک دیوارهای زندگی برای بازتاب مارک و تصویر شرکت شما

برای بسیاری از افراد ، شرکت هایی که در دیوارهای زندگی سرمایه گذاری می کنند به راحتی بودجه زیادی را در اختیار دارند و هزینه کافی برای پرداخت چنین ویژگی پیچیده ای را دارند و قدردانی خود را از محیط زیست اعلام می کنند. اما در واقع از این دیوارهای سبز می توان به عنوان یک شکل بسیار موثر در بازاریابی و تبلیغات تجاری استفاده کرد.

اگرچه درست است که یک باغ عمودی اجرای دیوار سبز یکی از جنبه های دقیق تر طراحی فضای داخلی است ، اما در مزایایی که از نظر ارتقا a تصویر شرکت دارد ، تردیدی نیست. اما هنوز هم نیاز به انتخاب طرح مناسب برای تکمیل شرکت و آنچه نماینده آن است وجود دارد.

یک متخصص محوطه سازی می تواند با مشتری از طریق فهرست کاتالوگ گیاهان در مورد بهترین انتخاب تصمیم بگیرد ، اما ما لیست کوتاهی از ایده های رایج طراحی موجود را برای شما آماده کرده ایم.

به صورت عمودی مانیکور شده است

احتمالاً رایج ترین سبک ، دیوار سبز منظمی است که دارای شاخ و برگهایی کاملاً مراقب است. در بعضی موارد ، دیوار مانند چمن به نظر می رسد ، در مقابل آن مردم می توانند در یک محل پذیرایی منتظر بمانند یا ناهار خود را بخورند. در واقع ، در بعضی موارد از چمن استفاده می شود ، اما گیاهان متنوعی با برگهای کاملاً شاخدار وجود دارند که همان اثر را می دهند.

طراحی اصلی آنها آنها را برای دفاتر مناسب برای ایجاد حس نظم تصفیه شده ، شاید در بخش های حسابداری یا معماری ، مناسب می کند.

نگاه آشفته

بعضی از گیاهان دارای افتادگی طبیعی هستند که اگر در یک دیوار سبز قرار بگیرند ، به خود دیواره حالت مچاله یا حتی کرکی می دهد. ممکن است ناموزون به نظر برسد اما واقعیت این است که آنها می توانند تأثیر بسیار مثبتی بر روی افراد داشته باشند. در بیشتر موارد ، این دیواره ها حاوی یک گیاه هستند ، در نتیجه جلوه ای از موکت می دهند ، اما گیاهان مختلف می توانند مخلوط شوند و کنتراست ایجاد کنند.

دیوارهای این طرح به طور کلی براق است ، که نشانگر ثروت و تجمل است ، چیزی که شرکت های خدمات مالی و مهمان نوازی دوست دارند آن را تبلیغ کنند.

لحاف Patchwork

با برخی از پیش برنامه ریزی های دقیق ، می توان یک اثر وصله ایجاد کرد. تنها آنچه لازم است ، ترسیم موقعیت خاص گیاهان با سایه های مختلف سبز و رنگ های دیگر است. این اثر می تواند کاملاً چشمگیر باشد ، به ویژه هنگام سلام و احوالپرسی از مشتری یا بازدید کننده ای که به قسمت پذیرایی دفتر می رود.

دو جزئیات اصلی طراحی وجود دارد که می تواند اعمال شود. در مرحله اول ، سایه های مختلف می توانند به طور یکپارچه با یکدیگر ترکیب شوند ، که باعث می شود یک اثر بسیار روان ایجاد شود. در مرحله دوم ، می توان یک شکاف فلزی را در اطراف هر سایه قرار داد ، و به طور موثر جعبه ایجاد می کند.

این نوع طراحی خصوصاً به دلیل آمیزه ای از خلاقیت و نظم و انضباطی که طرح پیشنهاد می کند ، به ویژه در میان شرکت های درگیر در طراحی گرافیک ، خدمات اینترنتی و حتی بخشهای خدمات ساختمانی محبوب است.

چلپ چلوپ رنگ

مطمئناً ، داشتن جلوه جعبه چشمگیر است ، اما یک جلوه چلپ چلوپ رنگی بسیار دقیق تر می تواند حتی بیشتر باشد. این نوع دیوار سبز به پیش بینی بسیار دقیق نیاز دارد ، اگرچه یک متخصص محوطه سازی داخلی می داند کدام گیاه را برای دستیابی به اثر مطلوب انتخاب می کند.

سایه ها و رنگ های انتخاب شده مطابق با طرح توافق شده کنار هم قرار می گیرند ، اما بیشترین انتخاب ها معمولاً حرکات گسترده سایه های منفرد است ، یا به صورت دیواره ای از طریق دیوار وجود دارد ، یا در جهات مختلف از نقطه مرکزی تابش می کنند. این طرح ها به طور کلی در بین شرکت های بخش های هنری مانند بخش های تولید ، صنایع دستی و رنگ محبوب هستند.

این بدان معنی است که حتی می توان آرم های شرکتی را نیز بر روی دیوار نشان داد ، اگرچه رنگ های خاص ممکن است کمی متفاوت باشند. از این گذشته ، به دلیل تمایل به ریختن برگ و گلبرگ ، یا حتی دوام نیاوردن در محیطی که قرار داده شده ، نمی توان از هر گیاه در دیوارهای زنده استفاده کرد.